میدونی مشکل دقیقا اونجاییه که خیلی وقتها اطرافیانت رو میبخشی به خاطر تمام کارهایی که در حقت کردن و با خودت میگی عیب نداره دوسش دارم .

کار خیلی خوبی هم میکنی ولی وقتی به خودت میرسه شروع میکنی به نقد خودت و تمام گذشته رو بارها و بارها دوره میکنی و برای هر لحظه‌اش از خودت جواب میخوای. به جواب نمیرسی و خودت رو محکوم میکنی و نمیدونی اون محکومیت با تو چیکار میکنه .

دعا میکنم خودت رو ببخشی برای تمام کارهایی که در حق خودت کردی و برای تمام لحظاتی که کارهایی کردی که در حد تو نبود و خودت رو توی موقعیت هایی قرار دادی که "تو" نباید باشی. خودت رو ببخشی برای تمام آدم های اشتباهی که در تمام سالها توی زندگیت راه دادی. برای انتخاب هایی که فکرشو نمیکردی آخرش اینطوری بشه. خودت رو ببخشی برای اینکه عشق رو به کسی لقب دادی که لایقش نبود

امیدوارم خودت رو ببخشی برای تمام لحظاتی که اشتباه حساب کرده بودی و فکر میکردی آینده با اون آدم شکل میگیره. فکر میکردی همونیه که قراره بهترین هارو در کنارش تجربه کنی و همونیه که لطافت روح تورو می شناسه. همونیه که ابعاد خاص شخصیت تورو پیدا میکنه ولی دقیقا همونی شد که به بدترین شکل قلبت رو شکست و تمام "دوستت دارم هاش" به دروغ تبدیل شد و باعث شده هنوز هم که هنوزه خودت رو سرزنش کنی و فکر کنی ایراد از تو بوده که رفت یا که اصلا حرف عاشقیِ هیشکی رو دیگه باور نکنی

خودت رو ببخشی چون اجازه دادی اینطوری روی تو اثر بذارن و ردپاشون رو توی زندگی تو جا گذاشته باشن که هنوز هم هر روز صبح که بیدار میشی احساس کنی توی سینه‌ت درد میکنه

به من گوش کن هربار که یاد خاطرات گذشته‌ت افتادی و یه چیزی دست انداخت دور گلوت، به خودت بگو من خودم رو بخشیدم. مثل کسی که خیلی دوسش دارم. بخشیدمت و میخوام دوباره زندگی رو تجربه کنم ولی این بار با شناختی که از دنیا و آدم‌هاش دارم و درسی که گرفتم

خودت رو ببخشی چون اینطوری یاد میگیری که اونی که رفته و اونی که آزارت داده تقصیر تو نبوده و در اون لحظه تو بهترین تصمیم هارو گرفتی. اصلا اگر انتخاب های اشتباه نداشتی چطوری میتونستی آدم های درست رو تشخیص بدی؟ چطوری میتونستی اونی رو که در کنارت مونده انقدر دوست داشته باشی

خودت رو ببخش و من مطمئنم تو بازهم دوستای خوبی پیدا میکنی و بازهم عاشق میشی. میدونم عاشق اونی میشی که ذره ذره تورو کشف میکنه و تو اون عشقی رو بهش هدیه میدی که همیشه انتظار داشتی خودت هم دریافت کنی. به شرطی که  خودت و تمام اشتباهاتت رو ببخشی و بذاری آدم‌ها وارد زندگیت بشن ولی این بار تو میدونی که در حد تو هست و با کی همدم بشی

#نسیم_بریسا ❤️
#خواندنی 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها